Dziś jest:  Środa, 08.04.2020
 
 
 
     
Aktualnosci
Nasz Oddział
Dokumenty
Galeria
Linki
Kontakt
  :: Nasz Oddział ::  
 

Prezes Oddziału

  • Waldemar Brzeziński

 Zarząd Oddziału:

  • Waldemar Brzeziński
  • Anna Brzozowska
  • Urszula Butkiewicz
  • Iwona Capek
  • Zbigniew Roman De - Mezer
  • Ryta Folejewska
  • Katarzyna Gabrukiewicz
  • Iwona Garackiewicz
  • Agnieszka Jasielon
  • Mieczysław Jurewicz
  • Mirosława Karwowska
  • Ewa Łebkowska
  • Anna Makarewicz
  • Magdalena Makarewicz
  • Krystyna Osińska
  • Małgorzata Pol
  • Grażyna Pupel
  • Małgorzata Rynkowska
  • Joanna Sokołowska
  • Artur Śliwiński
  • Dorota Waszkiewicz
Prezydium Zarządu Oddziału
  • Waldemra Brzeziński - prezes Oddziału
  • Małgorzata Pol - wiceprezes Zarządu Oddziału
  • Joanna Sokołowska - wiceprezes Zarządu Oddziału
  • Agnieszka Jasielon - sekretarz Zarządu Oddziału
  • Mieczysław Jurewicz
  • Anna Makarewicz
  • Artur Śliwiński 

Oddziałowa Komisja Rewizyjna

  • Irena Kwiatkowska - przewodnicząca
  • Ewelina Drejer - sekretarz
  • Barbara Cieślukowska
  • Magdalena Makowska
  • Dariusz Polakowski

Zarząd Sekcji ZNP Emerytów i Rencistów

  • Mieczysław Jurewicz - przewodniczący
  • Grażyna Herbaczewska
  • Janina Deresz
  • Ryta Folejewska
  • Mirosława Ostrowska
  • Jan Sztukowski
  • Tadeuz Zamaro

Zarząd Sekcji ZNP Pracowników Administracji i Obsługi

  • Artur Śliwiński - przewodniczący
  • Iwona Garackiewicz
  

Ogniska ZNP - Prezesi Ognisk

  • Szkoła Podstawowa w Bakałarzewie - Magdalena Makowska
  • Szkoła Podstawowa w Filipowie - Jolanta Żaborowska
  • Szkoła Podstawowa w Jeleniewie - Agnieszka Jasielon
  • Szkoła Podstawowa w Rutce - Tartak - Krystyna Osińska
  • Szkoła Podstawowa w Raczkach - 
  • Szkoła Podstawowa w Słobódce - Grażyna Pupel
  • Szkoła Podstawowa w Wiżajnach - Jadwiga Buczyńska
  • Dom Nauczyciela - Małgorzata Rynkowska
  • Przedszkole nr 4 w Suwałkach - Ewa Sinicka
  • Przedszkole nr 3 w Suwałkach - 
  • Przedszkole nr 6 w Suwałkach - Wioletta Karłowicz - Czarniecka
  • Przedszkole nr 10 w Suwałkach - Katarzyna Gabrukiewicz
  • Suwalski Ośrodek Kultury - Jadwiga Tylenda
  • Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy nr 1 - Anna Makarewicz
  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Suwałkach - Dorota Waszkiewicz
  • Szkoła Podstawowa nr 4 w Suwałkach- Anna De - Mezer
  • Szkoła Podstawowa nr 5 w Suwałkach - Małgorzata Pol
  • Szkoła Podstawowa nr 6 w Suwałkach - Elżbieta Poniatowska
  • Szkoła Podstawowa nr 7 w Suwałkach - Janina Putyńska
  • Szkoła Podstawowa nr 10 w Suwałkach - Ewa Moroz
  • Szkoła Podstawowa nr 11 w Suwałkach - Tomasz Czygier
  • Zespół Szkół nr 1 w Suwałkach - Magdalena Makarewicz
  • Zespół Szkół nr 2 w Suwałkach - Mirosława Karwowska
  • Zespół Szkół nr 4 w Suwałkach - Eliza Karpiuk
  • Zespół Szkół nr 6 w Suwałkach - Joanna Sokołowska
  • ZS Centrum Kształcenia Rolniczego w Suwałkach - Urszula Butkiewicz
  • Międzyszkolne Ognisko ZNP - Zbigniew Roman De - Mezer
   
  © 2007
Związek Nauczycielstwa Polskiego w Suwałkach